google

  elektryka, instalacje elektryczne, oświetlenie

  Kursy walut 14.10.2019
  1 USD
  3.8958
  -0.0187
  1 EUR
  4.2969
  -0.0128
  1 CHF
  3.9104
  -0.0088
  1 GBP
  4.8998
  0.0069
  1 RUB
  0.0606
  -0.0004
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • O firmie

  Metal Work Polska Sp. z o.o.
  Metal Work Polska Sp. z o.o.

  Metal Work Polska Sp. z o.o.


  Celem naszej firmy jest dostarczanie na polski rynek nowoczesnych technologii Metal Work Pneumatic oraz know-how na najwyższym poziomie w dziedzinie automatyzacji procesów przemysłowych.

  Firma Metal Work Polska Sp. z o.o. powstała 1 lipca 2001 roku. Celem naszej firmy jest dostarczanie na polski rynek nowoczesnych technologii Metal Work Pneumatic oraz know-how na najwyższym poziomie w dziedzinie automatyzacji procesów przemysłowych.

  Metal Work - jakość z pierwszej ręki

  Zapewniamy:

  • najwyższą jakość wyrobów,
  • szeroki zakres elementów pneumatyki przemysłowej
  • krótkie terminy realizacji
  • konkurencyjne ceny
  • doradztwo techniczne
  • pomoc w projektowaniu układów pneumatyki
  • fachową obsługę
  • serwis.
  Metal Work Polska Sp. z o.o.Metal Work
  Centrala w Poznaniu
  Siedziba naszej firmy znajduje się na terenie Poznania. Posiadamy również oddziały w Warszawie, Katowicach, Gdyni, Wrocławiu i Kielcach a także sieć dystrybutorów na terenie całej Polski.

  Zarys firmy macierzystej:

  Metal Work jest firmą specjalizującą się w produkcji elementów i urządzeń stosowanych w instalacjach pneumatycznych. Utworzony w 1967 roku we Włoszech, Metal Work rozpoczął działalność jako producent elementów złącznych do pneumatyki. Od tego czasu firma konsekwentnie rozszerzała swój program produkcyjny oraz strukturę stając się jedną z wiodących firm w branży. Fabryka w Concesio, Brescia zatrudnia w tej chwili 300 osób, kolejne 450 pracuje w oddziałach we Włoszech oraz na całym świecie. Produkty Metal Work są rozprowadzane przez 46 filii we Włoszech i za granicą. Zapewnia to pełną obsługę klienta zarówno "przed jak i po" sprzedaży. Najwyższa jakość produktów oraz sprawność organizacji są podstawą silnej pozycji Metal Work na rynku międzynarodowym.

  W 1992 roku Metal Work uzyskał Certyfikat dla Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001. W roku 2000 Certyfikat dla Systemu Zarządzania Środowiskowego ISO 14001 a 2007 Certyfikat Systemy Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy OHSAS 18001. Wszystkie Certyfikaty zostały zatwierdzone przez niemiecką organizację Dekra, akredytowaną przez TGA. Jakość produktów oraz efektywność struktur sprzedaży stanowią o silnej pozycji Metal Work, umożliwiając spełnienie wszystkich potencjalnych potrzeb w dziedzinie systemów pneumatycznych i automatyzacji procesów przemysłowych.

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.